Zákazková výroba

Vaše potreby sú pre nás alfou a omegou. Zákazková výroba znamená vyrábať niečo, čo bežne v obchode nekúpite. Znamená to uspokojiť tie Vaše potreby, ktoré neuspokojí nejaký kúsok z pásovej výroby. Zákazková výroba znamená vedieť čo hľadáte a zabezpečiť, aby ste to aj dostali. Presne na to sme tu my.

Nie sme obmedzovaní materiálmi či komponentmi len určitého úzkeho výberu či kombinácií, ako je to u väčšiny výrobcov a predajcov. Pracujeme s desiatkami rôznych materiálov, stovkami rozličných dekorov a povrchov, a tisíckami farieb. Pracujeme s viacerými výrobcami a dodávateľmi, aby sme zaručili, že spoločne nájdeme presne to, čo ste si vysnívali.

U nás je každý kus samostatne navrhovaný a každý dielec starostlivo opracovaný. U nás za kvalitu ručia vyše 15 ročné skúsenosti každého, kto sa na výrobe Vášho kúsku podieľa. Osobitný prístup ku každej zákazke a ručné opracovanie zabezpečuje kontrolu a bezchybnosť každého dielca od porezu materiálu, až po montáž.

Hľadáte niečo originálne? Niečo, čo Vám masový trh neposkytne? Niečo, čo doma rozhodne nemá každý? Môžete si byť istý, že pre Vás vyrobený kúsok bude jediný svojho druhu. Vyrábame pre každého zákazníka individuálne a či už sa jedná o tvar, kompozíciu, použité materiály, kombináciu farieb, dekorov, povrchových úprav – výrobok pre Vás bude jedinečným originálom.