Okenné doplnky

Siete proti hmyzu

Sieťky pevne proti hmyzové na eurookná sú vyrobené z hliníkového rámu do ktorého je vložená sieťovina. Uchytenie na okno je vyriešené pomocou otočných držiakov priamo na ráme siete, bez potreby vŕtania do okna. Sieťky dodávame v odtieňoch: biela, hneda, zlaty dub, čerešňa, orech, javor, alebo na objednávku v akejkoľvek farbe RAL.

Cena sieťok pre vaše okna:
1. Zamerajte približný rozmer siete, vyberte farbu, typ a pošlite nám dopyt emailom.
2. Cenu sieťok Vám zašleme, a po jej odsúhlasení príde náš pracovník siete presne zamerať.
3. Siete Vám zašleme priamo na adresu, alebo Vám ich prinesieme a založíme!

Farebná škála sieťok:

Žalúzie interiérové

Horizontálne žalúzie predstavuje najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany a je neoddeliteľnou súčasťou interiéru, ochraňuje nielen proti slnečným lúčom, reguluje svetlo v miestnosti, ale chráni aj vaše súkromie. Využitie horizontálnych žalúzií je mnohostranné a ich farebná škála dovoľuje harmonicky zladil farby ku farbe okna, s farebnými doplnkami a vytvoriť tak príjemnú atmosféru podla vášho vkusu. Výhodou je ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a predovšetkým cenová dostupnosť.

Cena žalúzii pre vaše okna:
1. Zamerajte približný rozmer žaluzia, vyberte farbu lamely a pošlite nám dopyt emailom.
2. Cenu Vám zašleme, a po jej odsúhlasení príde náš pracovník žalúzie presne zamerať.
3. Žalúzie Vám prinesieme a založíme!

Exteriérové parapety

Dodávame hliníkové exteriérove parapety zladene s farbou exterierových okapnic. Parapety sú hrúbky 2mm, a sú ukončené kvalitnými hliníkovými koncovkami ktoré vhodne riešia napojenie parapety s ostením okna. Parapety sú povchovo upravované eloxom, bez potreby budúceho natierania. Parapety dodávame v šírkach od 110 do 360mm, v odstupoch po 15mm.

Interiérové parapety

Vnútorné parapety vyrábame z masívneho dreva a dokonale ich zlaďujeme s farbou okna. Štandardne sú v hrúbke 22mm, ale na požiadanie ich urobíme aj v iných hrúbkach, podľa priania zákazníka. V ponuke máme aj parapety s tzv. nosom, prekrývajúce napojenie parapety s murivom!