Kuchyne

Kuchyňa je miesto stretávania sa celej rodiny. Musí spĺňať estetickú ale aj praktickú stránku. Estetika, komfort a funkčnosť bude robiť radosť nielen domácej panej dlhé roky. Či už sa rozhodnete pre klasicky, rustikálny, alebo moderný štýl kuchyne, vyberiete si z matných, lesklých, drsných alebo hladkých materiálov, vaša predstava sa v našej výrobe stane realitou!

Využívame širokú škálu tvarov, veľkostí a farieb, pri ktorých si každý príde na svoje. Zariadenie vyrobíme, dovezieme, osadíme a ukážeme Vám, ako s ním šetrne a správne zaobchádzať.

Niektoré z mnohých jedinečných nami vyrobených kusov nájdete v galérii nižšie

Kuchyňa JANA

Kuchyňa JANA

Atraktívne a nadčasové spracovanie kuchyne v rustikálnom štýle. Kuchyňa je ladená v žiarivej bielej farbe kombinovanej s dreveným dekorom Dub Hamilton. Vysokokvalitné kovanie Blum s doživotnou zárukou zabezpečí funkčnosť a modernosť kuchyne po dlhé roky. Striekané dvierka vlastnej výroby s výrazným frézovaním na povrchu umocňujú požadovaný rustikálny vzhľad a dodávajú celému priestoru na vážnosti. Zaujímavosťou kuchyne je otvorené sedenie na protiľahlej stene pod oknom s využitým úložným priestorom, ktoré spája pracovnú časť kuchyne s pozdĺžne orientovaným pultom ukončeným výraznou sólo nohou.

Kuchyňa VIKTÓRIA

Moderný štýl kuchyne VIKTÓRIA vás pohltí svojimi čistými, hladkými líniami v nikdy nestarnúcom žiarivom bielom prevedení. Vysoký štandard moderného bývania zabezpečuje špičkové kovanie Blum s doživotnou zárukou, leštené striekané dvierka vlastnej výroby so zafrézovanými úchytmi, horné výklopné lomené skrinky, ale aj skrytý prechod do vedľajšej miestnosti, ktorý bol jednou z požiadaviek zákazníka. Svieži dizajn obohacujú drevené prvky v centre kuchyne – pracovná doska a zástena. Nechýbajú taktiež detaily účinné podsvietenie pod vrchnými skrinkami či výsuvný kôš s určením na triedenie odpadkov.