Kuchyne

Kuchyňa je miesto stretávania sa celej rodiny. Musí spĺňať estetickú ale aj praktickú stránku. Estetika, komfort a funkčnosť bude robiť radosť nielen domácej panej dlhé roky. Či už sa rozhodnete pre klasický, rustikálny, alebo moderný štýl kuchyne, vyberiete si z matných, lesklých, drsných alebo hladkých materiálov, vaša predstava sa s nami stane realitou.

Využívame širokú škálu tvarov, veľkostí a farieb, pri ktorých si každý príde na svoje. Zariadenie vyrobíme, dovezieme, osadíme a ukážeme Vám, ako s ním šetrne a správne zaobchádzať.

Niektoré z mnohých jedinečných kúskov našej produkcie nájdete v galérii nižšie

Maximálna kvalita

Kovanie Blum

V našich kuchyniach štandardne používame kovanie svetového ranku od výrobcu Blum s pokrytím praktických a dizajnových potrieb skutočne každého.

Pokročilé technológie

Dôležitosť je v detailoch

Pokročilá technológia výroby nám umožňuje zamerať sa aj na tie najmenšie detaily a zaručiť tak Vašu maximálnu spokojnosť. Opracovanie každého dielca prebieha výlučne u nás a na našej výrobe si dávame poriadne záležať.

Kompletný servis

Od prvoplánu po finál

Našim zákazníkom poskytujeme kompletný a komplexný prístup – od tvorbu návrhu a vizualizácie, cez odborné poradenstvo, osobné zameranie, zabezpečenie spotrebičov, až po výrobu a finálnu montáž.