Interiérové dvere

Interiérové dvere spoločnosti Michňák – OREX, stolárstvo sú vyrábané buď ako rámové dvere s vloženou hladkou výplňou o hrúbke 9 mm, alebo ako plne hladké dvere. Jeden aj druhý variant je možné použiť pri všetkých typoch závesov. Interiérové dvere vyrábame v klasickom, bezfalcovom, alebo reverznom prevedení.

Na výrobu interiérových dverí a zárubní používame štandardne bukový masív. Jedná sa o buk parený, ktorý sa nekrúti a tým je tvarovo stály. Pracujeme však aj so smrekom či dubom, ktoré na želanie dodatočne upravujeme pre dosiahnutie prirodzeného vzhľadu, prípadne s DTD a MDF.

Obložková zárubňa je z masívneho dreva v kombinácii s MDF, s možnosťou šikmého alebo tupého spájania bez obmedzení rozmerov. Naše dvere povrchovo upravujeme ekologickými, vodou riediteľnými lakmi vysokej kvality a odolnosti, ktoré sú kvalitatívnou špičkou na trhu. Pre prirodzený vzhľad dreva používame aj vysokokvalitné ochranné oleje. Farebné prevedenie je možné podľa výberu z nášho vzorkovníka farieb v cene dverí, prípadne podľa akýchkoľvek trhovo dostupných farebných prevedení.

Našou výhodou oproti konkurencii je možnosť prakticky neobmedzených rozmerov, farieb či dizajnov dverí. Ku každým dverám tiež ponúkame množstvo doplnkových prevedení a tvarov podľa požiadaviek zákazníka. K dverám dodatočne ponúkame aj doplnky ako sú kľučky, prahy, automatické prahy a ďalšie.

Uvádzané ceny sú mienené pre daný dizajn dverí pri použití bukového dreva a sú mienené pre štandardné rozmery dverí (rozmery stavebného otvoru max šírka x výška – 900 x 2100; väčšie rozmery sú pokladané za atypické). Dodatky, doplnky alebo zmeny v dizajne sú možné s opätovným prepočítaním ceny výsledných dverí.

Vzhľadom na osobitné potreby každého zákazníka odporúčame kontaktovať nás mailom, alebo telefonicky, prípadne osobne navštíviť. Cena dverí nemusí byť finálna a môže sa po dodatočnom prispôsobení na mieru zmeniť.