Interiérové dvere a zárubne

Kvalitné interiérové dvere sú hlavným predpokladom moderného bývania. Okrem funkčnosti nám poskytujú aj estetickú hodnotu a s veľkou mierou sa podieľajú na útulnosti a prirodzenosti vnútorného prostredia domu. V kombinácii s obložkovými zárubňami sú dôležitým estetickým prvkom interiéru. Vyberte si materiál, tvar, rozmery, farbu či lak, frézovanie, dekor, zasklenie či mnoho, mnoho ďalšieho – s nami sa Vaše sny o dokonalom interiéri stanú skutočnosťou. Naše interiérové dvere sú zárukou výnimočného komfortu vo Vašej domácnosti.

ID011+
K001a

Na výrobu interiérových dverí používame prevažne masívne bukové, dubové, alebo smrekové drevo s farebnými možnosťami od výmyslu sveta.  Takéto drevo je vysoko odolné voči znehodnoteniu deformáciou postupom času. Vyrábame aj dvere z drevotrieskových materiálov či MDF s veľmi širokou škálou dekorov dverí. Rozmery výrobkov pre nás nikdy neboli prekážkou a inak tomu nie je ani u interiérových dverí. Dvere je možné tiež skombinovať s ľubovoľnou presklenou výplňou, kedy je jej veľkosť, umiestnenie či druh skla plne na Vás.

Detaily tvoria celok a u výrobkov, ktoré s Vami budú dlhé desaťročia, to platí obzvlášť. Využívame pokročilé technológie CNC, ktoré nám umožňuje vytvoriť komplikované frézovania či atypické tvary povrchov, priečok, či celých dverí. Na výber máte z klasickej falcovej verzie, alebo verzie bezfalcovej, kedy sú závesy dverí skryté pred zrakom sveta a dvere sú opatrené magnetickým jazýčkom, čím sa dosiahne čistá línia dverí a zárubne bez rušivých elementov. Vyrábame tiež posuvné dvere – ako v prevedení so zasúvaním do puzdra, tak aj so zasúvaním po boku steny do voľného priestoru.

ED 7(detail)