Kuchyne

Riešenie kuchyne presne podľa Vašich predstáv

S nami sa môžete spoľahnúť na desiatky rokov skúseností v oblasti výroby kuchýň na mieru. Používame iba najkvalitnejšie materiály a kovania dostupné na trhu pre Vašu maximálnu spokojnosť. Kuchyňu spoločne s Vami navrhneme, poradíme, vytvoríme pre Vás vizualizáciu, vyrobíme a namontujeme. Každá kuchyňa OREX je jedinečný originál určený iba Vám.

Nábytok

Vysnívaný interiér na mieru

Výroba nábytku na mieru tvorí významnú časť našej produkcie. Vyrábame na mieru v pravom slova zmysle – nie sme obmedzovaní rozmermi, tvarmi, farbami, frézovaním – ničím, čo Vaša fantázia vymyslí. Najčastejšie používané materiály sú DTDL a MDF, v širokej miere pracujeme tiež s masívom a inými materiálmi. Používame najkvalitnejšie materiály a kovania na trhu, aby bola Vaša spokojnosť minimálne dokonalá.

Interiérové dvere

Funkčný a estetický doplnok Vášho domova

Interiérové dvere patria k najvýznamnejším estetickým prvkom interiéru v domácnosti. Interiérové dvere OREX poskytujú funkčnú a estetickú hodnotu a veľkou mierou sa podieľajú na útulnosti a prirodzenosti vnútorného prostredia nie len Vášho bývania, ale aj zamestnania. Zvoľte si neštandardné rozmery, atypické tvary, divoké farby, alebo nevídanú povrchovú úpravu a my sa postaráme o to, aby sa z fantázie stala skutočnosť.

Brána do Vášho raja

Vchodové dvere OREX budú výkladnou skriňou Vášho domova. Vchodové dvere sa radia k najviac používaným doplnkom v domácnosti a preto kladieme na ich výrobu osobitný dôraz. Dvere OREX spĺňajú prísne kritériá bezpečnosti a izolácie, ako aj dizajnové kritériá Vašej predstavivosti. Poradíme Vám a ponúkneme vhodný druh dreva, ktorý doplníme povrchovou úpravou zo širokej farebnej škály v rôznych stupňoch mechanickej odolnosti.

Eurookná

Jedinečný výhľad na celý svet

Sme výrobcom certifikovaných eurookien už vyše 30 rokov. Naše eurookná sú vďaka vynikajúcim izolačným vlastnostiam vhodné aj do pasívnych domov. Nie len šetria Vaše náklady na energie, ale zveľaďujú Váš domov zvnútra aj navonok. Eurookná vyrábame aj v rustikálnom štýle – takéto okná je možné umiestňovať aj na historické budovy a pamiatky.

Drevo-hliníkové okná

Jedinečný výhľad na celý svet, ešte odolnejší a trvácnejší

Prelom v riešení funkčných, estetických a praktických potrieb moderného okna – to sú drevo-hliníkové okná OREX. Pravé prírodné drevo vo vnútri a odolný hliník z vonku. Vynikajúce tepelno- a zvukovo-izolačné vlastnosti v nadčasovom spojení vhodnom aj pre pasívne domy. Bezúdržbové riešenie okien práve pre Vás.

Prečo my?

Sme rodinná firma so sídlom v okrese Prešov vyrábajúca zákazkové stolárske výrobky skutočne na mieru. S nami sa môžete spoľahnúť na viac ako 30 rokov skúseností a neustáleho zlepšovania sa. Našim zákazníkom po celom Slovensku aj v zahraničí poskytujeme komplexné a profesionálne služby od prvotného návrhu, cez konzultácie, zameranie, výrobu, až po finalizáciu montážnych prác. A nekončí to tam, našim zákazníkom radi pomôžeme a poradíme aj v budúcnosti.

Náš výrobkový sortiment, ako aj paleta materiálov a komponentov, ktoré používame, sú skutočne široké. Rovnako tak sú pestré aj výrobné postupy a ich prispôsobenie Vašim individuálnym potrebám na maximum. Využívame moderné technológie a procesy, aby sme udržali krok nie len s dobou, ale aj s vašou fantáziou.

Cieľom našej spoločnosti je pretaviť sny o dokonalom domove do reality. Precíznosť, zmysel pre detail a korektné jednanie nie sú v našej spoločnosti iba slová, ale základné piliere nášho úspechu. Zaoberáme sa zákazkovou výrobou a tak každý dielec každého výrobku naši zamestnanci starostlivo a detailne opracujú, aby Vaša spokojnosť prekonala aj Vaše vlastné očakávania.

Našim zákazníkom, partnerom, ale aj konkurentom poskytujeme tiež služby opracovania dielcov či výroby polotovarov. Ponúkame obrábanie zariadením CNC s 5-osou hlavou, práce s vákuovým lisom či povrchovú úpravu jednotlivých dielcov podľa potreby a želania. Toto všetko v širokej miere využívame aj pri našej výrobe.

BLOG