Hlavná – koncept

Kuchyne

Riešenie Vašej kuchyne na mieru

S nami sa môžete spoľahnúť na desiatky rokov skúseností v oblasti výroby kuchýň na mieru. Používame iba najkvalitnejšie materiály a kovania dostupné na trhu pre Vašu maximálnu spokojnosť. Kuchyňu Vám navrhneme, vytvoríme pre Vás vizualizáciu, vyrobíme a namontujeme. Každá kuchyňa OREX je jedinečný originál určený iba Vám.

Nábytok

Vysnívaný nábytok na mieru

Výroba nábytku na mieru tvorí významnú časť našej produkcie. Vyrábame na mieru v pravom slova zmysle – nie sme obmedzovaní rozmermi, tvarmi, farbami, frézovaním – ničím, čo Vaša fantázia vymyslí. Vyrábame ako masívny nábytok, tak aj nábytok z DTD, MDF a iných. Používame najkvalitnejšie materiály a kovania na trhu, aby bola Vaša spokojnosť minimálne dokonalá.

Vstavaný nábytok

Chodbový nábytok, vstavané skrine a nábytkové zostavy

Sme tiež producentmi vstavaného nábytku, nábytkových zostáv a drevených interiérových obkladov. To najlepšie pre Váš interiér nájdete práve u nás. Poradíme vhodný materiál, ponúkneme najdivokejšie farby a vyrobíme nábytok tvarov a rozmerov podľa Vašich snov a predstáv.

Interiérové dvere

Funkčné a estetické interiérové dvere

Interiérové dvere OREX poskytujú aj estetickú hodnotu a s veľkou mierou sa podieľajú na útulnosti a prirodzenosti vnútorného prostredia domu. V kombinácii s obložkovými zárubňami sú dôležitým estetickým prvkom interiéru.

Vchodové dvere

Vstup do raja

Vchodové dvere OREX budú výkladnou skriňou Vášho domova. Vchodové dvere sa radia k najviac používaným doplnkom v domácnosti a preto kladieme na ich výrobu osobitný dôraz. Poradíme Vám a ponúkneme vhodný druh dreva, ktorý doplníme povrchovou úpravou zo širokej farebnej škály v rôznych stupňoch mechanickej odolnosti.

Eurookná

Certifikované eurookná OREX

Sme výrobcom certifikovaných eurookien už vyše 30 rokov. Naše eurookná sú vďaka vynikajúcim izolačným vlastnostiam vhodné aj do pasívnych domov. Nie len šetria Vaše náklady na energie, ale zveľaďujú Váš domov zvnútra aj navonok. Eurookná vyrábame aj v rustikálnom štýle – takéto okná je možné umiestňovať aj na historické budovy a pamiatky.

Drevo-hliníkové okná

Keď sa elegantné drevo snúbi s odolným hliníkom

Prelom v riešení funkčných, estetických a praktických potrieb moderného okna – to sú drevohliníkové okná OREX. Pravé prírodné drevo vo vnútri a odolný hliník z vonku. Vynikajúce tepelno- a zvukovo-izolačné vlastnosti v nadčasovom spojení. Bezúdržbové riešenie práve pre Vás.

Okná

Vysokokvalitné drevo-hliníkové okná, eurookná softline, či eurookná rustikal našej výroby spĺňajú náročné požiadavky moderného bývania.

Nábytok

Zákazková výroba nábytku na mieru. Poradíme, navrhneme, vyrobíme, osadíme. Na to je tu pre Vás OREX stolárstvo.

Kuchyne

Kuchyne presne pre Vás. Radi Vám navrhneme a vyrobíme kuchyňu presne podľa Vašich predstáv.

Dvere

Interiérové a exteriérové dvere z našej produkcie, spĺňajúce prísne kritériá bezpečnosti a izolácie, budú výkladnou skriňou Vášho domu.

Ostatná výroba

Výrobky z našej výroby budú pri vhodne zvolených farbách príjemným doplnkom Vášho domova.

alt

Prečo my?

Vyrábame stolárske výrobky už viac ako 30 rokov. Našim zákazníkom po celom Slovensku aj v zahraničí poskytujeme komplexné a profesionálne služby od prvotného zamerania, konzultácií, až po finalizáciu montážnych prác. Využívame moderné technológie výroby, aby sme udržali krok nie len s dobou, ale aj s vašou fantáziou.

Našim cieľom je pretaviť sny o dokonalom domove do reality. Precíznosť, zmysel pre detail a korektné jednanie nie sú v našej spoločnosti iba slová, ale základné piliere nášho úspechu.

Našim zákazníkom, partnerom, ale aj konkurentom, poskytujeme tiež služby opracovania dielcov za pomoci zariadenia CNC, ktoré v širokej miere využívame aj pri našej výrobe.

Ako nás môžete kontaktovať alebo kde nás môžete navštíviť sa dozviete na tejto stránke.

BLOG